گزارش عملکرد سازمان(95-93)

photo 2017-02-12 10-24-12

858

انتشار خبرنامه سازمان

ابزار جستجوی علمی

mi-logo      civilica        intech     1001

خدمات بیمه ای

khadamat08

ارتباط با ما

3374272222 orig 28599

اخبار و اطلاعیه ها

بسمه تعالی

 سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی استان با صدور بیانیه ای، فرا رسیدن سالگرد ارتحال امام خمینی(ره) و قیام خونین 15 خرداد را گرامی داشت.

در این بیانیه آمده است: در ماه پر خیر و برکت رمضان، با قبولی طاعات و عبادات اعضای محترم و در آستانه 14 خرداد، ماه وداع با پاکمردی که با آمدنش شب های تاریک و بی فروغ را به صبح دل انگیز و سپید رهایی مبدّل ساخت.
چهاردهم خرداد، روز عروج ملکوتی آن پیر مراد سفر کرده و حدیث ماندگار عشق ملتی است که در پی تحقق آرمانهای والای انسانی اسلامی علیه حکام خودکامه و وابسته به غرب قیام کرده اند و
این رمز ماندگاری مکتب خمینی کبیر است که امروز پس از گذشت 28 سال از رحلت آن بزرگمرد تاریخ ،
 با شکستن تمامی حصارهای زمانی و مکانی پیام انقلاب اسلامی را به آن سوی مرزهای سیاسی، جغرافیایی ایران اسلامی رسانده است.
نظام جمهوری اسلامی ایران از بزرگترین ثمرات و دستاوردهای همان نهالی است که به دست امام راحل، در پانزده خرداد 1342 کاشته شد و در بیست و دوم بهمن 1357 به ثمر نشست تا عزت و شرافت و کرامت را برای بشریت به ارمغان آورد.
در فرهنگ غنی انقلاب اسلامی و در حافظه تاریخی ملت شجاع، مؤمن و مبارز ایران اسلامی برای همیشه نیمه خرداد با نام و یاد خمینی کبیر آن بزرگ مرد تاریخ عجین گشته و پیوندی ناگسستنی و پر رمز و راز دارد.
سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی، با گرامیداشت یاد و خاطره معمار کبیر انقلاب امام خمینی(ره) و شهدای قیام خونین 15 خرداد42، از اعضای محترم و عموم مردم انقلابی و قدرشناس جهت حضور پرشور و باصلابت در آیین بزرگداشت بیست و هشتمین سالگرد ارتحال امام راحل و تجدید میثاق با آرمانهای رفیع انقلاب اسلامی و رهبری عظیم الشان دعوت می نماید.